BRFinfoBRF i VÄSTERÅSRiksbyggen Bostadsrättsförening Grankullen

Riksbyggen Bostadsrättsförening Grankullen

778000-0985 · VÄSTERÅS, Västmanland

Bildad1972
StatusAktiv
OrtVÄSTERÅS

Om Riksbyggen Bostadsrättsförening Grankullen

Föreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus, mot ersättning, till föreningens medlemmar upplåta bostadslägenheter för permanent boende, och i förekommande fall lokaler, till nyttjande utan begränsning i tiden.

Registeruppgifter

Organisationsnummer778000-0985
Juridisk formBostadsrättsförening
StatusÄr verksam
Bildad1972
AdressGunnilbogatan 12 B
OrtVÄSTERÅS
KommunVästerås
LänVästmanland
Bransch (SNI)Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Från Bolagsverket

Verksamhetsbeskrivning

Föreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus, mot ersättning, till föreningens medlemmar upplåta bostadslägenheter för permanent boende, och i förekommande fall lokaler, till nyttjande utan begränsning i tiden.

Registrerad adress

Gunnilbogatan 12 B, 72340 VÄSTERÅS

Förvaltare
Exp.
SNI-branschkoder
68204Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Energideklaration

Energideklaration ej registrerad för denna förening i vårt urval. Regler och energiklass A–G för BRF →

Få offert på energiåtgärder för föreningen

Vill styrelsen sänka energikostnaderna? Få kostnadsfria offerter på energikartläggning, solceller, värmepump eller fönsterbyte — anpassat efter Riksbyggen Bostadsrättsförening Grankullen.

Vanliga frågor om Riksbyggen Bostadsrättsförening Grankullen

Q: Var ligger Riksbyggen Bostadsrättsförening Grankullen?

Riksbyggen Bostadsrättsförening Grankullen är beläget i VÄSTERÅS, på adressen Gunnilbogatan 12 B, Västmanland.

Q: Vad har Riksbyggen Bostadsrättsförening Grankullen för organisationsnummer?

Organisationsnumret för Riksbyggen Bostadsrättsförening Grankullen är 778000-0985.

Q: När bildades Riksbyggen Bostadsrättsförening Grankullen?

Riksbyggen Bostadsrättsförening Grankullen bildades år 1972.

Q: Hur kontaktar jag styrelsen i Riksbyggen Bostadsrättsförening Grankullen?

Kontakta styrelsen via de uppgifter som visas på den här sidan. Styrelsen kan också claima föreningsprofilen för att lägga till direktkontakt.

Annons

Kontakt

Claima denna BRF

Externa källor

Bolagsverket ↗InfoFinder.se ↗

Saknar föreningen en hemsida?

Vi bygger och sköter hemsidor åt bostadsrättsföreningar.

Läs mer →