BRFinfoBRF i NÄSSJÖHSB Bostadsrättsförening Timmermannen i Nässjö

HSB Bostadsrättsförening Timmermannen i Nässjö

727000-0727 · NÄSSJÖ, Jönköping

Bildad1972
StatusAktiv
OrtNÄSSJÖ

Om HSB Bostadsrättsförening Timmermannen i Nässjö

Bostadsrättsföreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta bostadslägenheter för permanent boende och lokaler åt medlemmarna för nyttjande utan tidsbegränsning.

Registeruppgifter

Organisationsnummer727000-0727
Juridisk formBostadsrättsförening
StatusÄr verksam
Bildad1972
AdressMellangatan 2
OrtNÄSSJÖ
KommunNässjö
LänJönköping
Bransch (SNI)Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Från Bolagsverket

Verksamhetsbeskrivning

Bostadsrättsföreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta bostadslägenheter för permanent boende och lokaler åt medlemmarna för nyttjande utan tidsbegränsning.

Registrerad adress

Mellangatan 2, 57141 NÄSSJÖ

SNI-branschkoder
68204Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Energideklaration

Energideklaration ej registrerad för denna förening i vårt urval. Regler och energiklass A–G för BRF →

Få offert på energiåtgärder för föreningen

Vill styrelsen sänka energikostnaderna? Få kostnadsfria offerter på energikartläggning, solceller, värmepump eller fönsterbyte — anpassat efter HSB Bostadsrättsförening Timmermannen i Nässjö.

Vanliga frågor om HSB Bostadsrättsförening Timmermannen i Nässjö

Q: Var ligger HSB Bostadsrättsförening Timmermannen i Nässjö?

HSB Bostadsrättsförening Timmermannen i Nässjö är beläget i NÄSSJÖ, på adressen Mellangatan 2, Jönköping.

Q: Vad har HSB Bostadsrättsförening Timmermannen i Nässjö för organisationsnummer?

Organisationsnumret för HSB Bostadsrättsförening Timmermannen i Nässjö är 727000-0727.

Q: När bildades HSB Bostadsrättsförening Timmermannen i Nässjö?

HSB Bostadsrättsförening Timmermannen i Nässjö bildades år 1972.

Q: Hur kontaktar jag styrelsen i HSB Bostadsrättsförening Timmermannen i Nässjö?

Kontakta styrelsen via de uppgifter som visas på den här sidan. Styrelsen kan också claima föreningsprofilen för att lägga till direktkontakt.

Annons

Kontakt

Kontaktuppgifter saknas.

Claima denna BRF

Externa källor

Bolagsverket ↗InfoFinder.se ↗

Saknar föreningen en hemsida?

Vi bygger och sköter hemsidor åt bostadsrättsföreningar.

Läs mer →