BRFinfoBRF i SUNDSVALLBostadsrättsföreningen Vattenverksallén

Bostadsrättsföreningen Vattenverksallén

769614-5585 · SUNDSVALL, Skåne

Bildad2010
StatusAktiv
OrtSUNDSVALL

Om Bostadsrättsföreningen Vattenverksallén

Föreningens ändamål är att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta bostäder för permanent boende åt medlemmarna för nyttjande utan tidsbegränsning.

Registeruppgifter

Organisationsnummer769614-5585
Juridisk formBostadsrättsförening
StatusÄr verksam
Bildad2010
AdressBox 226
OrtSUNDSVALL
KommunLandskrona
LänSkåne
Bransch (SNI)Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Från Bolagsverket

Verksamhetsbeskrivning

Föreningens ändamål är att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta bostäder för permanent boende åt medlemmarna för nyttjande utan tidsbegränsning.

Registrerad adress

Box 226, 85104 SUNDSVALL

SNI-branschkoder
68204Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Energideklaration

Energideklaration ej registrerad för denna förening i vårt urval. Regler och energiklass A–G för BRF →

Få offert på energiåtgärder för föreningen

Vill styrelsen sänka energikostnaderna? Få kostnadsfria offerter på energikartläggning, solceller, värmepump eller fönsterbyte — anpassat efter Bostadsrättsföreningen Vattenverksallén.

Vanliga frågor om Bostadsrättsföreningen Vattenverksallén

Q: Var ligger Bostadsrättsföreningen Vattenverksallén?

Bostadsrättsföreningen Vattenverksallén är beläget i SUNDSVALL, på adressen Box 226, Skåne.

Q: Vad har Bostadsrättsföreningen Vattenverksallén för organisationsnummer?

Organisationsnumret för Bostadsrättsföreningen Vattenverksallén är 769614-5585.

Q: När bildades Bostadsrättsföreningen Vattenverksallén?

Bostadsrättsföreningen Vattenverksallén bildades år 2010.

Q: Hur kontaktar jag styrelsen i Bostadsrättsföreningen Vattenverksallén?

Kontakta styrelsen via de uppgifter som visas på den här sidan. Styrelsen kan också claima föreningsprofilen för att lägga till direktkontakt.

Annons

Kontakt

Claima denna BRF

Externa källor

Bolagsverket ↗InfoFinder.se ↗

Saknar föreningen en hemsida?

Vi bygger och sköter hemsidor åt bostadsrättsföreningar.

Läs mer →