BRFinfoBRF i MÖLNDALBostadsrättsföreningen Täckdiket 4

Bostadsrättsföreningen Täckdiket 4

769615-6400 · MÖLNDAL, Västra Götaland

Bildad2010
StatusAktiv
OrtMÖLNDAL

Om Bostadsrättsföreningen Täckdiket 4

Föreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta bostäder åt medlemmarna till nyttjande utan tidsbegränsning.

Registeruppgifter

Organisationsnummer769615-6400
Juridisk formBostadsrättsförening
StatusÄr verksam
Bildad2010
AdressRagnar Thorngrens gata 8
OrtMÖLNDAL
KommunMölndal
LänVästra Götaland
Bransch (SNI)Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Från Bolagsverket

Verksamhetsbeskrivning

Föreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta bostäder åt medlemmarna till nyttjande utan tidsbegränsning.

Registrerad adress

Ragnar Thorngrens gata 8, 43145 MÖLNDAL

SNI-branschkoder
68204Förvaltning i bostadsrättsföreningar
68209Övrig förvaltning av egna eller arrenderade fastigheter

Föreningens egna sidor

Föreningens hemsida →
brf-td.se · Verifierad 2 september 2026
Föreningen publicerar sin årsredovisning →
Hittad 2 september 2026 · Dokumentet ligger hos föreningen. Vi läser inte innehållet.

Länkarna kontrolleras maskinellt av vår bot. Stämmer något inte? Claima föreningen så rättar vi det.

Energideklaration

Energideklaration ej registrerad för denna förening i vårt urval. Regler och energiklass A–G för BRF →

Få offert på energiåtgärder för föreningen

Vill styrelsen sänka energikostnaderna? Få kostnadsfria offerter på energikartläggning, solceller, värmepump eller fönsterbyte — anpassat efter Bostadsrättsföreningen Täckdiket 4.

Vanliga frågor om Bostadsrättsföreningen Täckdiket 4

Q: Var ligger Bostadsrättsföreningen Täckdiket 4?

Bostadsrättsföreningen Täckdiket 4 är beläget i MÖLNDAL, på adressen Ragnar Thorngrens gata 8, Västra Götaland.

Q: Vad har Bostadsrättsföreningen Täckdiket 4 för organisationsnummer?

Organisationsnumret för Bostadsrättsföreningen Täckdiket 4 är 769615-6400.

Q: När bildades Bostadsrättsföreningen Täckdiket 4?

Bostadsrättsföreningen Täckdiket 4 bildades år 2010.

Q: Hur kontaktar jag styrelsen i Bostadsrättsföreningen Täckdiket 4?

Kontakta styrelsen via de uppgifter som visas på den här sidan. Styrelsen kan också claima föreningsprofilen för att lägga till direktkontakt.

Annons

Kontakt

Claima denna BRF

Externa källor

Bolagsverket ↗InfoFinder.se ↗

Saknar föreningen en hemsida?

Vi bygger och sköter hemsidor åt bostadsrättsföreningar.

Läs mer →