BRFinfoBRF i NORRKÖPINGBostadsrättsföreningen Svavelstickan i Norrköping

Bostadsrättsföreningen Svavelstickan i Norrköping

769632-8751 · NORRKÖPING, Östergötland

Bildad2020
StatusAktiv
OrtNORRKÖPING

Om Bostadsrättsföreningen Svavelstickan i Norrköping

Föreningens ändamål är att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta bostäder för permanent boende samt lokaler åt medlemmarna för nyttjande utan tidsbegränsning.

Registeruppgifter

Organisationsnummer769632-8751
Juridisk formBostadsrättsförening
StatusÄr verksam
Bildad2020
AdressBox 6901
OrtNORRKÖPING
KommunNorrköping
LänÖstergötland
Bransch (SNI)Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Från Bolagsverket

Verksamhetsbeskrivning

Föreningens ändamål är att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta bostäder för permanent boende samt lokaler åt medlemmarna för nyttjande utan tidsbegränsning.

Registrerad adress

Box 6901, 60006 NORRKÖPING

SNI-branschkoder
68204Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Energideklaration

Energideklaration ej registrerad för denna förening i vårt urval. Regler och energiklass A–G för BRF →

Få offert på energiåtgärder för föreningen

Vill styrelsen sänka energikostnaderna? Få kostnadsfria offerter på energikartläggning, solceller, värmepump eller fönsterbyte — anpassat efter Bostadsrättsföreningen Svavelstickan i Norrköping.

Vanliga frågor om Bostadsrättsföreningen Svavelstickan i Norrköping

Q: Var ligger Bostadsrättsföreningen Svavelstickan i Norrköping?

Bostadsrättsföreningen Svavelstickan i Norrköping är beläget i NORRKÖPING, på adressen Box 6901, Östergötland.

Q: Vad har Bostadsrättsföreningen Svavelstickan i Norrköping för organisationsnummer?

Organisationsnumret för Bostadsrättsföreningen Svavelstickan i Norrköping är 769632-8751.

Q: När bildades Bostadsrättsföreningen Svavelstickan i Norrköping?

Bostadsrättsföreningen Svavelstickan i Norrköping bildades år 2020.

Q: Hur kontaktar jag styrelsen i Bostadsrättsföreningen Svavelstickan i Norrköping?

Kontakta styrelsen via de uppgifter som visas på den här sidan. Styrelsen kan också claima föreningsprofilen för att lägga till direktkontakt.

Annons

Kontakt

Claima denna BRF

Externa källor

Bolagsverket ↗InfoFinder.se ↗

Saknar föreningen en hemsida?

Vi bygger och sköter hemsidor åt bostadsrättsföreningar.

Läs mer →