BRFinfoBRF i VARBERGBostadsrättsföreningen Söderport 3

Bostadsrättsföreningen Söderport 3

769632-5120 · VARBERG, Halland

Bildad2016
StatusEj verksam
OrtVARBERG

Om Bostadsrättsföreningen Söderport 3

Föreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta bostäder åt medlemmarna till nyttjande utan tidsbegränsning. Medlems rätt i föreningen på grund av sådan upplåtelse kallas bostadsrätt. Medlem som innehar bostadsrätt kallas bostadsrättshavare.

Registeruppgifter

Organisationsnummer769632-5120
Juridisk formBostadsrättsförening
StatusEj verksam
Bildad2016
AdressVästra Vallgatan 20
OrtVARBERG
KommunVarberg
LänHalland
Bransch (SNI)Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Från Bolagsverket

Verksamhetsbeskrivning

Föreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta bostäder åt medlemmarna till nyttjande utan tidsbegränsning. Medlems rätt i föreningen på grund av sådan upplåtelse kallas bostadsrätt. Medlem som innehar bostadsrätt kallas bostadsrättshavare.

Registrerad adress

Västra Vallgatan 20, 43244 VARBERG

SNI-branschkoder
68204Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Energideklaration

Energideklaration ej registrerad för denna förening i vårt urval. Regler och energiklass A–G för BRF →

Få offert på energiåtgärder för föreningen

Vill styrelsen sänka energikostnaderna? Få kostnadsfria offerter på energikartläggning, solceller, värmepump eller fönsterbyte — anpassat efter Bostadsrättsföreningen Söderport 3.

Vanliga frågor om Bostadsrättsföreningen Söderport 3

Q: Var ligger Bostadsrättsföreningen Söderport 3?

Bostadsrättsföreningen Söderport 3 är beläget i VARBERG, på adressen Västra Vallgatan 20, Halland.

Q: Vad har Bostadsrättsföreningen Söderport 3 för organisationsnummer?

Organisationsnumret för Bostadsrättsföreningen Söderport 3 är 769632-5120.

Q: När bildades Bostadsrättsföreningen Söderport 3?

Bostadsrättsföreningen Söderport 3 bildades år 2016.

Q: Hur kontaktar jag styrelsen i Bostadsrättsföreningen Söderport 3?

Kontakta styrelsen via de uppgifter som visas på den här sidan. Styrelsen kan också claima föreningsprofilen för att lägga till direktkontakt.

Annons

Kontakt

Claima denna BRF

Externa källor

Bolagsverket ↗InfoFinder.se ↗

Saknar föreningen en hemsida?

Vi bygger och sköter hemsidor åt bostadsrättsföreningar.

Läs mer →