BRFinfoBRF i SUNDSVALLBostadsrättsföreningen Sicklastråket

Bostadsrättsföreningen Sicklastråket

769636-3667 · SUNDSVALL, Stockholm

Bildad2020
StatusAktiv
OrtSUNDSVALL

Om Bostadsrättsföreningen Sicklastråket

Föreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus, mot ersättning, till föreningens medlemmar upplåta bostadslägenheter för permanent boende om inte annat särskilt avtalats, och i förekommande lokaler, till nyttjande utan begränsning i tiden.

Registeruppgifter

Organisationsnummer769636-3667
Juridisk formBostadsrättsförening
StatusÄr verksam
Bildad2020
AdressBox 843
OrtSUNDSVALL
KommunNacka
LänStockholm
Bransch (SNI)Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Från Bolagsverket

Verksamhetsbeskrivning

Föreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus, mot ersättning, till föreningens medlemmar upplåta bostadslägenheter för permanent boende om inte annat särskilt avtalats, och i förekommande lokaler, till nyttjande utan begränsning i tiden.

Registrerad adress

Box 843, 85123 SUNDSVALL

Förvaltare
NABO 118161
SNI-branschkoder
68204Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Energideklaration

Energideklaration ej registrerad för denna förening i vårt urval. Regler och energiklass A–G för BRF →

Få offert på energiåtgärder för föreningen

Vill styrelsen sänka energikostnaderna? Få kostnadsfria offerter på energikartläggning, solceller, värmepump eller fönsterbyte — anpassat efter Bostadsrättsföreningen Sicklastråket.

Vanliga frågor om Bostadsrättsföreningen Sicklastråket

Q: Var ligger Bostadsrättsföreningen Sicklastråket?

Bostadsrättsföreningen Sicklastråket är beläget i SUNDSVALL, på adressen Box 843, Stockholm.

Q: Vad har Bostadsrättsföreningen Sicklastråket för organisationsnummer?

Organisationsnumret för Bostadsrättsföreningen Sicklastråket är 769636-3667.

Q: När bildades Bostadsrättsföreningen Sicklastråket?

Bostadsrättsföreningen Sicklastråket bildades år 2020.

Q: Hur kontaktar jag styrelsen i Bostadsrättsföreningen Sicklastråket?

Kontakta styrelsen via de uppgifter som visas på den här sidan. Styrelsen kan också claima föreningsprofilen för att lägga till direktkontakt.

Annons

Kontakt

Claima denna BRF

Externa källor

Bolagsverket ↗InfoFinder.se ↗

Saknar föreningen en hemsida?

Vi bygger och sköter hemsidor åt bostadsrättsföreningar.

Läs mer →