BRFinfoBRF i ALINGSÅSBostadsrättsföreningen Rävgrytet i Alsike

Bostadsrättsföreningen Rävgrytet i Alsike

769626-0079 · ALINGSÅS, Uppsala

Bildad2017
StatusAktiv
OrtALINGSÅS

Om Bostadsrättsföreningen Rävgrytet i Alsike

Föreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta bostadslägenheter och lokaler till nyttjande och utan tidsbegränsning. Upplåtelse får även omfatta mark som ligger i anslutning till föreningens hus, om marken skall användas som komplement till bostadslägenhet eller lokal.

Registeruppgifter

Organisationsnummer769626-0079
Juridisk formBostadsrättsförening
StatusÄr verksam
Bildad2017
AdressBox 439
OrtALINGSÅS
KommunKnivsta
LänUppsala
Bransch (SNI)Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Från Bolagsverket

Verksamhetsbeskrivning

Föreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta bostadslägenheter och lokaler till nyttjande och utan tidsbegränsning. Upplåtelse får även omfatta mark som ligger i anslutning till föreningens hus, om marken skall användas som komplement till bostadslägenhet eller lokal.

Registrerad adress

Box 439, 44129 ALINGSÅS

SNI-branschkoder
68204Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Energideklaration

Energideklaration ej registrerad för denna förening i vårt urval. Regler och energiklass A–G för BRF →

Få offert på energiåtgärder för föreningen

Vill styrelsen sänka energikostnaderna? Få kostnadsfria offerter på energikartläggning, solceller, värmepump eller fönsterbyte — anpassat efter Bostadsrättsföreningen Rävgrytet i Alsike.

Vanliga frågor om Bostadsrättsföreningen Rävgrytet i Alsike

Q: Var ligger Bostadsrättsföreningen Rävgrytet i Alsike?

Bostadsrättsföreningen Rävgrytet i Alsike är beläget i ALINGSÅS, på adressen Box 439, Uppsala.

Q: Vad har Bostadsrättsföreningen Rävgrytet i Alsike för organisationsnummer?

Organisationsnumret för Bostadsrättsföreningen Rävgrytet i Alsike är 769626-0079.

Q: När bildades Bostadsrättsföreningen Rävgrytet i Alsike?

Bostadsrättsföreningen Rävgrytet i Alsike bildades år 2017.

Q: Hur kontaktar jag styrelsen i Bostadsrättsföreningen Rävgrytet i Alsike?

Kontakta styrelsen via de uppgifter som visas på den här sidan. Styrelsen kan också claima föreningsprofilen för att lägga till direktkontakt.

Annons

Kontakt

Kontaktuppgifter saknas.

Claima denna BRF

Externa källor

Bolagsverket ↗InfoFinder.se ↗

Saknar föreningen en hemsida?

Vi bygger och sköter hemsidor åt bostadsrättsföreningar.

Läs mer →