BRFinfoBRF i LIDINGÖBostadsrättsföreningen Pershög

Bostadsrättsföreningen Pershög

769643-3593 · LIDINGÖ, Skåne

Bildad2025
StatusEj verksam
OrtLIDINGÖ

Om Bostadsrättsföreningen Pershög

Föreningens ändamål är att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta bostäder för permanent boende samt lokaler åt medlemmarna för nyttjande utan tidsbegränsning.

Registeruppgifter

Organisationsnummer769643-3593
Juridisk formBostadsrättsförening
StatusEj verksam
Bildad2025
AdressAgavägen 25
OrtLIDINGÖ
KommunBåstad
LänSkåne
Bransch (SNI)Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Från Bolagsverket

Verksamhetsbeskrivning

Föreningens ändamål är att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta bostäder för permanent boende samt lokaler åt medlemmarna för nyttjande utan tidsbegränsning.

Registrerad adress

Agavägen 25, 18155 LIDINGÖ

SNI-branschkoder
68204Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Energideklaration

Energideklaration ej registrerad för denna förening i vårt urval. Regler och energiklass A–G för BRF →

Få offert på energiåtgärder för föreningen

Vill styrelsen sänka energikostnaderna? Få kostnadsfria offerter på energikartläggning, solceller, värmepump eller fönsterbyte — anpassat efter Bostadsrättsföreningen Pershög.

Vanliga frågor om Bostadsrättsföreningen Pershög

Q: Var ligger Bostadsrättsföreningen Pershög?

Bostadsrättsföreningen Pershög är beläget i LIDINGÖ, på adressen Agavägen 25, Skåne.

Q: Vad har Bostadsrättsföreningen Pershög för organisationsnummer?

Organisationsnumret för Bostadsrättsföreningen Pershög är 769643-3593.

Q: När bildades Bostadsrättsföreningen Pershög?

Bostadsrättsföreningen Pershög bildades år 2025.

Q: Hur kontaktar jag styrelsen i Bostadsrättsföreningen Pershög?

Kontakta styrelsen via de uppgifter som visas på den här sidan. Styrelsen kan också claima föreningsprofilen för att lägga till direktkontakt.

Annons

Kontakt

Claima denna BRF

Externa källor

Bolagsverket ↗InfoFinder.se ↗

Saknar föreningen en hemsida?

Vi bygger och sköter hemsidor åt bostadsrättsföreningar.

Läs mer →