BRFinfoBRF i SÖLVESBORGBostadsrättsföreningen Optimalahem i Norje

Bostadsrättsföreningen Optimalahem i Norje

769639-7673 · SÖLVESBORG, Blekinge

Bildad2021
StatusEj verksam
OrtSÖLVESBORG

Om Bostadsrättsföreningen Optimalahem i Norje

Föreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta lägenheter åt medlemmarna för nyttjande utan begränsning i tiden. En medlems rätt i föreningen, på grund av en sådan upplåtelse, kallas bostadsrätt. En medlem som innehar en bostadsrätt kallas bostadsrättshavare.

Registeruppgifter

Organisationsnummer769639-7673
Juridisk formBostadsrättsförening
StatusEj verksam
Bildad2021
AdressKarlshamnsvägen 59
OrtSÖLVESBORG
KommunSölvesborg
LänBlekinge
Bransch (SNI)Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Från Bolagsverket

Verksamhetsbeskrivning

Föreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta lägenheter åt medlemmarna för nyttjande utan begränsning i tiden. En medlems rätt i föreningen, på grund av en sådan upplåtelse, kallas bostadsrätt. En medlem som innehar en bostadsrätt kallas bostadsrättshavare.

Registrerad adress

Karlshamnsvägen 59, 29476 SÖLVESBORG

SNI-branschkoder
68204Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Energideklaration

Energideklaration ej registrerad för denna förening i vårt urval. Regler och energiklass A–G för BRF →

Få offert på energiåtgärder för föreningen

Vill styrelsen sänka energikostnaderna? Få kostnadsfria offerter på energikartläggning, solceller, värmepump eller fönsterbyte — anpassat efter Bostadsrättsföreningen Optimalahem i Norje.

Vanliga frågor om Bostadsrättsföreningen Optimalahem i Norje

Q: Var ligger Bostadsrättsföreningen Optimalahem i Norje?

Bostadsrättsföreningen Optimalahem i Norje är beläget i SÖLVESBORG, på adressen Karlshamnsvägen 59, Blekinge.

Q: Vad har Bostadsrättsföreningen Optimalahem i Norje för organisationsnummer?

Organisationsnumret för Bostadsrättsföreningen Optimalahem i Norje är 769639-7673.

Q: När bildades Bostadsrättsföreningen Optimalahem i Norje?

Bostadsrättsföreningen Optimalahem i Norje bildades år 2021.

Q: Hur kontaktar jag styrelsen i Bostadsrättsföreningen Optimalahem i Norje?

Kontakta styrelsen via de uppgifter som visas på den här sidan. Styrelsen kan också claima föreningsprofilen för att lägga till direktkontakt.

Annons

Kontakt

Claima denna BRF

Externa källor

Bolagsverket ↗InfoFinder.se ↗

Saknar föreningen en hemsida?

Vi bygger och sköter hemsidor åt bostadsrättsföreningar.

Läs mer →