BRFinfoBRF i SUNDSVALLBostadsrättsföreningen Lugnet

Bostadsrättsföreningen Lugnet

769611-7139 · SUNDSVALL, Stockholm

Bildad2013
StatusAktiv
OrtSUNDSVALL

Om Bostadsrättsföreningen Lugnet

Föreningens ändamål är att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta bostäder för permanent boende samt lokaler åt medlemmarna för nyttjande utan tidsbegränsning.

Registeruppgifter

Organisationsnummer769611-7139
Juridisk formBostadsrättsförening
StatusÄr verksam
Bildad2013
AdressBox 226
OrtSUNDSVALL
KommunSödertälje
LänStockholm
Bransch (SNI)Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Från Bolagsverket

Verksamhetsbeskrivning

Föreningens ändamål är att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta bostäder för permanent boende samt lokaler åt medlemmarna för nyttjande utan tidsbegränsning.

Registrerad adress

Box 226, 85104 SUNDSVALL

SNI-branschkoder
68204Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Energideklaration

Energideklaration ej registrerad för denna förening i vårt urval. Regler och energiklass A–G för BRF →

Få offert på energiåtgärder för föreningen

Vill styrelsen sänka energikostnaderna? Få kostnadsfria offerter på energikartläggning, solceller, värmepump eller fönsterbyte — anpassat efter Bostadsrättsföreningen Lugnet.

Vanliga frågor om Bostadsrättsföreningen Lugnet

Q: Var ligger Bostadsrättsföreningen Lugnet?

Bostadsrättsföreningen Lugnet är beläget i SUNDSVALL, på adressen Box 226, Stockholm.

Q: Vad har Bostadsrättsföreningen Lugnet för organisationsnummer?

Organisationsnumret för Bostadsrättsföreningen Lugnet är 769611-7139.

Q: När bildades Bostadsrättsföreningen Lugnet?

Bostadsrättsföreningen Lugnet bildades år 2013.

Q: Hur kontaktar jag styrelsen i Bostadsrättsföreningen Lugnet?

Kontakta styrelsen via de uppgifter som visas på den här sidan. Styrelsen kan också claima föreningsprofilen för att lägga till direktkontakt.

Annons

Kontakt

Claima denna BRF

Externa källor

Bolagsverket ↗InfoFinder.se ↗

Saknar föreningen en hemsida?

Vi bygger och sköter hemsidor åt bostadsrättsföreningar.

Läs mer →