BRFinfoBRF i SUNDSVALLBostadsrättsföreningen Linneförrådet

Bostadsrättsföreningen Linneförrådet

769640-3539 · SUNDSVALL, Västra Götaland

Bildad2025
StatusAktiv
OrtSUNDSVALL

Om Bostadsrättsföreningen Linneförrådet

Föreningens ändamål är att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta bostäder för permanent boende samt lokaler åt medlemmarna för nyttjande utan tidsbegränsning.

Registeruppgifter

Organisationsnummer769640-3539
Juridisk formBostadsrättsförening
StatusÄr verksam
Bildad2025
AdressBox 226
OrtSUNDSVALL
KommunGöteborg
LänVästra Götaland
Bransch (SNI)Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Från Bolagsverket

Verksamhetsbeskrivning

Föreningens ändamål är att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta bostäder för permanent boende samt lokaler åt medlemmarna för nyttjande utan tidsbegränsning.

Registrerad adress

Box 226, 85104 SUNDSVALL

SNI-branschkoder
68204Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Energideklaration

Energideklaration ej registrerad för denna förening i vårt urval. Regler och energiklass A–G för BRF →

Få offert på energiåtgärder för föreningen

Vill styrelsen sänka energikostnaderna? Få kostnadsfria offerter på energikartläggning, solceller, värmepump eller fönsterbyte — anpassat efter Bostadsrättsföreningen Linneförrådet.

Vanliga frågor om Bostadsrättsföreningen Linneförrådet

Q: Var ligger Bostadsrättsföreningen Linneförrådet?

Bostadsrättsföreningen Linneförrådet är beläget i SUNDSVALL, på adressen Box 226, Västra Götaland.

Q: Vad har Bostadsrättsföreningen Linneförrådet för organisationsnummer?

Organisationsnumret för Bostadsrättsföreningen Linneförrådet är 769640-3539.

Q: När bildades Bostadsrättsföreningen Linneförrådet?

Bostadsrättsföreningen Linneförrådet bildades år 2025.

Q: Hur kontaktar jag styrelsen i Bostadsrättsföreningen Linneförrådet?

Kontakta styrelsen via de uppgifter som visas på den här sidan. Styrelsen kan också claima föreningsprofilen för att lägga till direktkontakt.

Annons

Kontakt

Claima denna BRF

Externa källor

Bolagsverket ↗InfoFinder.se ↗

Saknar föreningen en hemsida?

Vi bygger och sköter hemsidor åt bostadsrättsföreningar.

Läs mer →