BRFinfoBRF i GÖTEBORGBostadsrättsföreningen Jungfrun i Kålltorp

Bostadsrättsföreningen Jungfrun i Kålltorp

769626-3743 · GÖTEBORG, Västra Götaland

Bildad2016
StatusAktiv
OrtGÖTEBORG

Om Bostadsrättsföreningen Jungfrun i Kålltorp

Föreningens ändamål är att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta bostäder för permanent boende samt lokaler åt medlemmarna för nyttjande utan tidsbegränsning.

Registeruppgifter

Organisationsnummer769626-3743
Juridisk formBostadsrättsförening
StatusÄr verksam
Bildad2016
AdressVirginsgatan 20B
OrtGÖTEBORG
KommunGöteborg
LänVästra Götaland
Bransch (SNI)Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Från Bolagsverket

Verksamhetsbeskrivning

Föreningens ändamål är att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta bostäder för permanent boende samt lokaler åt medlemmarna för nyttjande utan tidsbegränsning.

Registrerad adress

Virginsgatan 20B, 41654 GÖTEBORG

SNI-branschkoder
68204Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Energideklaration

Energideklaration ej registrerad för denna förening i vårt urval. Regler och energiklass A–G för BRF →

Få offert på energiåtgärder för föreningen

Vill styrelsen sänka energikostnaderna? Få kostnadsfria offerter på energikartläggning, solceller, värmepump eller fönsterbyte — anpassat efter Bostadsrättsföreningen Jungfrun i Kålltorp.

Vanliga frågor om Bostadsrättsföreningen Jungfrun i Kålltorp

Q: Var ligger Bostadsrättsföreningen Jungfrun i Kålltorp?

Bostadsrättsföreningen Jungfrun i Kålltorp är beläget i GÖTEBORG, på adressen Virginsgatan 20B, Västra Götaland.

Q: Vad har Bostadsrättsföreningen Jungfrun i Kålltorp för organisationsnummer?

Organisationsnumret för Bostadsrättsföreningen Jungfrun i Kålltorp är 769626-3743.

Q: När bildades Bostadsrättsföreningen Jungfrun i Kålltorp?

Bostadsrättsföreningen Jungfrun i Kålltorp bildades år 2016.

Q: Hur kontaktar jag styrelsen i Bostadsrättsföreningen Jungfrun i Kålltorp?

Kontakta styrelsen via de uppgifter som visas på den här sidan. Styrelsen kan också claima föreningsprofilen för att lägga till direktkontakt.

Annons

Kontakt

Claima denna BRF

Externa källor

Bolagsverket ↗InfoFinder.se ↗

Saknar föreningen en hemsida?

Vi bygger och sköter hemsidor åt bostadsrättsföreningar.

Läs mer →