BRFinfoBRF i SUNDSVALLBostadsrättsföreningen Conrad

Bostadsrättsföreningen Conrad

769618-7561 · SUNDSVALL, Skåne

Bildad2011
StatusAktiv
OrtSUNDSVALL

Om Bostadsrättsföreningen Conrad

Bostadsrättsföreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i bostadsrättsföreningens hus upplåta bostadslägenheter och lokaler till nyttjande och utan tidsbegränsning. Upplåtelsen får även omfatta mark som ligger i anslutning till bostadsrättsföreningens hus, om marken ska användas som komplement till bostadslägenhet eller lokal. Bostadsrätt är den rätt i bostadsrättsföreningen som en medlem har på grund av upplåtelsen. Medlem som innehar bostadsrätt kallas bostadsrättshavare.

Registeruppgifter

Organisationsnummer769618-7561
Juridisk formBostadsrättsförening
StatusÄr verksam
Bildad2011
AdressBox 843
OrtSUNDSVALL
KommunMalmö
LänSkåne
Bransch (SNI)Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Från Bolagsverket

Verksamhetsbeskrivning

Bostadsrättsföreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i bostadsrättsföreningens hus upplåta bostadslägenheter och lokaler till nyttjande och utan tidsbegränsning. Upplåtelsen får även omfatta mark som ligger i anslutning till bostadsrättsföreningens hus, om marken ska användas som komplement till bostadslägenhet eller lokal. Bostadsrätt är den rätt i bostadsrättsföreningen som en medlem har på grund av upplåtelsen. Medlem som innehar bostadsrätt kallas bostadsrättshavare.

Registrerad adress

Box 843, 85123 SUNDSVALL

Förvaltare
NABO 16165
SNI-branschkoder
68204Förvaltning i bostadsrättsföreningar
68203Uthyrning och förvaltning av egna eller arrenderade, andra lokaler

Energideklaration

Energideklaration ej registrerad för denna förening i vårt urval. Regler och energiklass A–G för BRF →

Få offert på energiåtgärder för föreningen

Vill styrelsen sänka energikostnaderna? Få kostnadsfria offerter på energikartläggning, solceller, värmepump eller fönsterbyte — anpassat efter Bostadsrättsföreningen Conrad.

Vanliga frågor om Bostadsrättsföreningen Conrad

Q: Var ligger Bostadsrättsföreningen Conrad?

Bostadsrättsföreningen Conrad är beläget i SUNDSVALL, på adressen Box 843, Skåne.

Q: Vad har Bostadsrättsföreningen Conrad för organisationsnummer?

Organisationsnumret för Bostadsrättsföreningen Conrad är 769618-7561.

Q: När bildades Bostadsrättsföreningen Conrad?

Bostadsrättsföreningen Conrad bildades år 2011.

Q: Hur kontaktar jag styrelsen i Bostadsrättsföreningen Conrad?

Kontakta styrelsen via de uppgifter som visas på den här sidan. Styrelsen kan också claima föreningsprofilen för att lägga till direktkontakt.

Annons

Kontakt

Claima denna BRF

Externa källor

Bolagsverket ↗InfoFinder.se ↗

Saknar föreningen en hemsida?

Vi bygger och sköter hemsidor åt bostadsrättsföreningar.

Läs mer →