BRFinfoBRF i NORRTÄLJEBostadsrättsföreningen Balder i Norrtälje

Bostadsrättsföreningen Balder i Norrtälje

769625-1383 · NORRTÄLJE, Stockholm

Bildad2015
StatusAktiv
OrtNORRTÄLJE

Om Bostadsrättsföreningen Balder i Norrtälje

Föreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta lägenheter åt medlemmarna för nyttjande utan begränsning i tiden. En medlems rätt i föreningen, på grund av en sådan upplåtelse, kallas bostadsrätt. En medlem som innehar en bostadsrätt kallas bostadsrättshavare.

Registeruppgifter

Organisationsnummer769625-1383
Juridisk formBostadsrättsförening
StatusÄr verksam
Bildad2015
AdressBangårdsgatan 26
OrtNORRTÄLJE
KommunStockholm
LänStockholm
Bransch (SNI)Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Från Bolagsverket

Verksamhetsbeskrivning

Föreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta lägenheter åt medlemmarna för nyttjande utan begränsning i tiden. En medlems rätt i föreningen, på grund av en sådan upplåtelse, kallas bostadsrätt. En medlem som innehar en bostadsrätt kallas bostadsrättshavare.

Registrerad adress

Bangårdsgatan 26, 76131 NORRTÄLJE

SNI-branschkoder
68204Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Energideklaration

Energideklaration ej registrerad för denna förening i vårt urval. Regler och energiklass A–G för BRF →

Få offert på energiåtgärder för föreningen

Vill styrelsen sänka energikostnaderna? Få kostnadsfria offerter på energikartläggning, solceller, värmepump eller fönsterbyte — anpassat efter Bostadsrättsföreningen Balder i Norrtälje.

Vanliga frågor om Bostadsrättsföreningen Balder i Norrtälje

Q: Var ligger Bostadsrättsföreningen Balder i Norrtälje?

Bostadsrättsföreningen Balder i Norrtälje är beläget i NORRTÄLJE, på adressen Bangårdsgatan 26, Stockholm.

Q: Vad har Bostadsrättsföreningen Balder i Norrtälje för organisationsnummer?

Organisationsnumret för Bostadsrättsföreningen Balder i Norrtälje är 769625-1383.

Q: När bildades Bostadsrättsföreningen Balder i Norrtälje?

Bostadsrättsföreningen Balder i Norrtälje bildades år 2015.

Q: Hur kontaktar jag styrelsen i Bostadsrättsföreningen Balder i Norrtälje?

Kontakta styrelsen via de uppgifter som visas på den här sidan. Styrelsen kan också claima föreningsprofilen för att lägga till direktkontakt.

Annons

Kontakt

Kontaktuppgifter saknas.

Claima denna BRF

Externa källor

Bolagsverket ↗InfoFinder.se ↗

Saknar föreningen en hemsida?

Vi bygger och sköter hemsidor åt bostadsrättsföreningar.

Läs mer →