BRFinfoBRF i STALLARHOLMENBostadsrättsförening Sundby Äng

Bostadsrättsförening Sundby Äng

769636-6322 · STALLARHOLMEN, Södermanland

Bildad2022
StatusAktiv
OrtSTALLARHOLMEN

Om Bostadsrättsförening Sundby Äng

Föreningens ändamål är att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta bostäder för permanent boende samt lokaler åt medlemmarna för nyttjande utan tidsbegränsning.

Registeruppgifter

Organisationsnummer769636-6322
Juridisk formBostadsrättsförening
StatusÄr verksam
Bildad2022
AdressKällarängsvägen 18 A
OrtSTALLARHOLMEN
KommunSträngnäs
LänSödermanland
Bransch (SNI)Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Från Bolagsverket

Verksamhetsbeskrivning

Föreningens ändamål är att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta bostäder för permanent boende samt lokaler åt medlemmarna för nyttjande utan tidsbegränsning.

Registrerad adress

Källarängsvägen 18 A, 64561 STALLARHOLMEN

SNI-branschkoder
68204Förvaltning i bostadsrättsföreningar

Energideklaration

Energideklaration ej registrerad för denna förening i vårt urval. Regler och energiklass A–G för BRF →

Få offert på energiåtgärder för föreningen

Vill styrelsen sänka energikostnaderna? Få kostnadsfria offerter på energikartläggning, solceller, värmepump eller fönsterbyte — anpassat efter Bostadsrättsförening Sundby Äng.

Vanliga frågor om Bostadsrättsförening Sundby Äng

Q: Var ligger Bostadsrättsförening Sundby Äng?

Bostadsrättsförening Sundby Äng är beläget i STALLARHOLMEN, på adressen Källarängsvägen 18 A, Södermanland.

Q: Vad har Bostadsrättsförening Sundby Äng för organisationsnummer?

Organisationsnumret för Bostadsrättsförening Sundby Äng är 769636-6322.

Q: När bildades Bostadsrättsförening Sundby Äng?

Bostadsrättsförening Sundby Äng bildades år 2022.

Q: Hur kontaktar jag styrelsen i Bostadsrättsförening Sundby Äng?

Kontakta styrelsen via de uppgifter som visas på den här sidan. Styrelsen kan också claima föreningsprofilen för att lägga till direktkontakt.

Annons

Kontakt

Claima denna BRF

Externa källor

Bolagsverket ↗InfoFinder.se ↗

Saknar föreningen en hemsida?

Vi bygger och sköter hemsidor åt bostadsrättsföreningar.

Läs mer →